Online Katalog + 1000 Adet Cd

Firmamızın siz değerli müşterilerimize tasarlamış olduğu online kataloğu interaktif özel kapaklı 1000 adet cd ile birlikte teslim ediyoruz.

Daha önceden hazırlamış olduğunuz kataloğunuzun PDF, vektörel veya basılı hali olan kataloğlarınızı dijital kataloglara çevirip Beyaz Cd Zarflarıyla birlikte 1000 Adet CD çoğaltarak firmanıza teslim ediyoruz.

Yaptırdığınız online kataloglar sayesinde firmanızı, ürünlerinizi veya hizmetlerinizi hem müşterilerinize hemde müşteri kitlenize daha etkili bir şekilde hitap edebilirsiniz.

BU İŞLEM SADECE 750 TL + KDV

                                                     

Var Olan Katalog

Var Olan KatalogDaha önce hazırlamış olduğunuz kataloğunuzun PDF, vektörel veya basılı hali olan kataloglarınızı dijital - online katalog'a çevirip teslim ediyoruz.

Üstelik Sadece 150 TL'ye

Herşey Dahil

Herşey DahilYeni bir tasarım ile profesyonel grafiker kadromuz tarafından kataloğunuz tasarlandıktan sonra Online Katalog haline çevrilip teslim ediliyor.

Sayfa Ücretimiz 40 TL'dir

Online Katalog + 1000 CD

Online Katalog + 1000 CDFirmamızın siz değerli müşterilerimize tasarlamış olduğu online kataloğu interaktif özel kapaklı 1000 adet cd ile birlikte teslim ediyoruz.

Detayı İçin Tıklayınız